Nový rok 2021 aneb Příběh klobouku no 2

Nový rok mnozí z nás berou jako příležitost zastavit se, zamyslet se, zhodnotit, co za uplynulý rok ne/udělali, ne/cítili, ne/zažili, čeho se ne/báli, co jim ne/udělalo radost… Pokud to nemyslíte vážně, nenuťte se na Nový rok do klasických novoročních předsevzetí na téma – nebudu jíst čipsy, budu chodit cvičit a zhubnu. Mám za to, že je skvělé najít si na Nový rok čas a místo, kde v klidu a tichu sami se sebou můžete nalézt všechny odpovědi.

Můj uplynulý rok byl úžasný. Opět plný skvělých setkání, inspirativní lidí, přátelství i zážitků a hromadou výzev. (pro ty, kteří mě znají – žádné překvapení – jsem optimistický snílek do morku kostí)

Jedna z mnoha nových věcí v tomto roce byl pro mne …tadááá: klobouk. Více o mém kloboukovém traumatu a následné lásce ve článku ZDE. Na konci tohoto článek si prohlédněte FOTOGALERII.

Klobouk je úžasný a v mé oblíbené barvě. Jedná se pochopitelně o ruční práci. Jeho autorkou je Marie Létalová, která nádherné prvorepublikové klobouky vyrábí ve svém Modiství Marlet v Lednici. Více o ní v rozhovoru ZDE.

Se stoprocentní jistotou mohu říct, že to není můj poslední klobouk. Nemohu se dočkat, až si půjdu vybrat další. Pro klobouky a mě platí to samé, co lze říct o letošních událostech na vlně koronaviru – před rokem bych tomu nevěřila.

Proto si dopřejte radostný rok 2021. Udělejte něco nového, možná bláznivého, dříve nepředstavitelného, navštivte nové místo, naučte se něco nového. Nový rok 2021 máte před sebou jako nepopsaný list, tak hurá na něj 🙂

Nový rok 2021

Přeji vám, ať v následujícím roce potkáte lidi, kteří vás budou inspirovat a přinášet radost. Nikdy nevíte, kdy vám někdo nebo něco změní život – někoho potkáte, zaslechnete informaci, uvidíte zajímavý lidský příběh, ochutnáte skvělé jídlo nebo si prostě jen dopřejete klid pro sebe a inspirace, nápad, radost přijde sama.

Chtěla bych poděkovat všem milým lidem, se kterými jsem mohla strávit uplynulý rok. Chci poděkovat i těm, co milí nebyli. Od těch se člověk naučí o sobě nejvíc. Jedna za všechny milé je mladá dáma, která také miluje (nejen) první republiku. Je pro mne velkou inspirací a radostí se s ní pravidelně setkávat a je mi ctí ji mít ve svém životě.

Je úžasné, pokud se vám podaří trávit čas s lidmi, se kterými můžete sdílet vaše radosti a vášně, ale i strasti a výzvy. Vzájemné vyslechnutí a vstřícnost bez hodnocení je zázrak.

můj klobouk
klobouk a já
můj klobouk
příběh klobouku
můj klobouk
můj klobouk

Ať jste celý příští rok šťastní a veselé mysli❤

Klára

Klára Ubrýová
Klára miluje život, osobní rozvoj, dobré jídlo, četbu, kavárny, filmy, inspirativní osobnosti, etiketu, britskou královskou rodinu, Českou republiku a asi tak milión dalších věcí....❤