Zážitkové kurzy vaření s ANGLIČTINOU
s šéfkuchařem Robertem Sklenářem


• Chcete zažít netradiční teambuilding?
• Setkat s přáteli, s kolegy či obchodními partnery v neformálním prostředí, při příjemné aktivitě a u skvělého jídla?
• Chcete se s lehkostí a zábavně učit anglicky?
Vezměte s sebou kohokoli 🙂
Náš kurz má přesah.
Naučíte se mnohem víc, než v běžném kurzu vaření, protože my děláme věci jinak.
Užijete si profesionální přístup a um šéfkuchaře Roberta Sklenáře a zároveň budete obklopeni angličtinou.
Budete mluvit anglicky.
Budete se u toho bavit.
Budete vařit.
A nakonec to všechno sníme 🙂
Bude to skvělé a zábavné!
Těšíme se na vás ♥
S kým se potkáte?

Robert Sklenář
Robert je profesionální šéfkuchař s praxí 20 let. Preferuje českou kuchyni, do které přidává prvky moderní gastronomie. Vrací se zpět do doby, kdy naši předci hojně využívali vše, co rostlo v přírodě a na polích. Podporuje farmáře.
Vždy říká: „Vaření musí mít příběh, ať už jeho či dané suroviny.“ Jeho profesí dnes je poradce v gastronomii, trénuje kuchařské týmy.Připravuje profesionální kuchaře na závody a stáže v zahraničí. Staví hotelové a restaurační koncepty.
Je členem AKC ČR (Asociace kuchařů a cukrářů České republiky). Několikrát byl nominován v prestižní anketě Zlatý Kuchař: rok 2016 - 2. místo, rok 2017 - 3. místo. Měl také svůj vlastní pořad na televizní RTM+ ,,Škola vaření s šéfkuchařem Robertem Sklenářem“.
Rukama mu prošla řada dnes úspěšných kuchařů. Působí zejména v Libereckém kraji. Známý je však jak po celé ČR tak i v zahraničí.
Má svůj vlastní festival pod názvem Foodpark RS a je majitelem cateringové firmy North Taste.

Klára Ubryová
Klára má více než 18 let zkušeností z korporátního prostředí jako lektor. Věnovala se, kromě výuky angličtiny, i mentoringu a vzdělávání lektorů v oblasti komunikace, dosahování cílů a osobního rozvoje.
V současné době se věnuje online programům pro efektivní výuku angličtiny a mentoringu lektorů cizích jazyků. Nabízí také teambuildingové programy s angličtinou. Např. ve spolupráci s agenturou Centre for Innovative Learning s.r.o. proběhl v září 2022 seberozvojový kurz spojený s interaktivní výukou angličtiny na jachtě v Řecku.
Stále a ráda vzdělává nejen v oblasti online byznysu a marketingu.
Již více než 15 let se věnuje osobnímu rozvoji a práci na sobě, především tématům sebepoznání a nastavení mysli.
Klára miluje život, osobní rozvoj, dobré jídlo, knihy, kavárny, filmy, etiketu, pěkné víno, britskou královskou rodinu, inspirativní osobnosti, Českou republiku a asi tak milión dalších věcí....

Martina Morsteinová
Martina se pohybuje v oblasti obchodu a marketingu více jak 20 let.
Za těch řadu let byla pověřena organizací různých akcí pro klienty, prezentací,školení team buildingů apod.
Spolupracuje s klienty na vývoji designu nových produktů, kde využívá svých zkušeností z různých odvětví.
Jak sama říká ,motivuje jí spokojenost klientů a to, že se na ni obrací noví klienti díky doporučení.
V současné době je jejím hlavním oborem polygrafie. Zajišťuje full servis pro klienty v oblasti tisku obalů.
Na kurzech bude působit jako support komfortního průběhu
Kde budou kurzy probíhat?
Všechny kurzy se konají v Gastrostudiu JIP v Praze-Bořanovicích.
Jak se k nám dostanete:
GASTROSTUDIO Praha – Bořanovice
Hovorčovická 128, Bořanovice, Líbeznice
GPS: 50.178932, 14.486951
Trasa autem: z Prahy směr Ústí nad Labem/E55 po D8, poté jeďte výjezdem na silnici 243, po 2km již uvidíte ukazatel, odbočte a jste u GASTROSTUDIA
Trasa bus: od stanice Ládví jezdí do Bořanovic linka 348 a 369. Na místě jste za 12 minut.
Trasa svoz: je možné si předem rezervovat odvoz na místo akce od stanice metra Letňany.
Odjezd v 9h, počet míst omezen.
Délka kurzu: 10:00- 17:00
Gastrostudio bude pro vás otevřeno od 9:30 hod
Maximální počet účastníků: 12
Kurzy jsou určené pro všechny úrovně angličtiny, vyjma úplných začátečníků.
Veškeré dotazy k organizaci kurzů směřujte, prosím, na Martinu Morsteinovou 🙂
Tel.: 727 802 099



Termíny, témata a ceny kurzů
Zážitkový kurz vaření s angličtinou
Ryby a mořské plody
14.1. 2023
cena: 5 500,-Kč
Zážitkový kurz vaření s angličtinou
Steaky a maso
25.2. 2023
cena: 5 500,-Kč
Zážitkový kurz vaření s angličtinou
Francouzské odpalované dezerty
18.3. 2023
cena: 5 500,-Kč
Zážitkový kurz vaření s angličtinou
Staročeská kuchyně
15.4. 2023
cena: 5 500,-Kč
Zážitkový kurz vaření s angličtinou
Jarní polévky a pomazánky
20.5.2023
cena: 5 500,-Kč
Zážitkový kurz vaření s angličtinou
Letní saláty a příprava masa na gril
17.6. 2023
cena: 5 500,-Kč
Kurzy jsou určené pro všechny úrovně angličtiny, vyjma úplných začátečníků.
Ideálním účastníkem jsi Ty 🙂
Těšíme se na Tebe ♥
Chcete kurz darovat? Napište nám a my vám pošleme dárkový poukaz ♥