reference

eBook: Průvodce etiketou pro ženy aneb jak získat sebejistotu ve společnosti

Buď za dámu díky Lady Etiquette! Tahle příručka je skvělá práce! Každá kapitola se zaměřuje na chování v určitých sektorech, mně se moc líbila ta Žijte tady a teď! Moc se mi i líbí motta a příjemná grafika a styl eBooku :). Můžu určitě doporučit, jde o velice inspirativní a poučné čtení, ale příjemnou formou.

Michaela Šticováwww.italskysen.cz

Ebook je veľmi inšpiratívny a graficky príjemne spracovaný. Zažiariť v spoločnosti môžeme nielen svojím zovňajškom, ale hlavne svojou podstatou a sebavedomím vychádzajúcim z nášho vnútra. V eBooku nájdete mnoho dobrých rád, úvahy na zamyslenie či konkrétne príklady a tipy zo života. Autorka citlivo opisuje pravidlá správania sa a etikety, ako ja návrhy na podporu zdravého sebavedomia. Po prečítaní eBooku už budete potrebovať len vôľu niečo zmeniť a odhodlanie pustiť sa do toho hneď a neodkladať to na neskôr. Staňte sa kráľovnou spoločnosti, príjemnou hostiteľkou a sebavedomou ženou, ktorá si užíva život."

Jana Portugallwww.janaportugall.sk

Tento E-book mě absolutně nadchl! Než jsem ho začala číst měla jsem strach, že to bude takové nudné čtení něco jako staré videa od Špačka, ale opak je pravdou. Přečetla jsem ho jedním dechem a moc mě to bavilo. Nejvíc mě zaujalo, že první část mluví o vnitřním přístupu k sobě a jak se stát vlastně dámou vnitřně, věřit si a až potom o vztahu k ostatním a jak se chovat na veřejnosti. To je podle mě hodně důležité. Včera jsem se dokonce se nakonec převlékla z jeansů do šatů a namalovala se, abych se cítila lépe, i když jsem šla „jen“ s kamarádkou a dcerou na hřiště. Udělala jsem dobře, protože jsem se cítila mnohem lépe! Děkuju moc.

Karolína Kauckáwww.kakaucka.cz

"Kniha autorky Kláry Ubryovej dáva čitateľovi návod, ako byť sebeistá, zdravo sebavedomá osobnosť doma aj v spoločnosti, v roli hostiteľky aj hosťa. Predstavuje základné piliere sebeistej dámy a pomáha čitateľke s ich budovaním. Zdravé sebavedomie, príjemný vzhľad, kultivovaný prejav a vystupovanie. To sú neodmysliteľné znaky pravej dámy. A o tom všetkom je táto kniha."

Miroslava Sumbalováwww.miroslavasumbalova.cz

ebook: Komplexní průvodce večeří v dobré restauraci

Komplexní průvodce večeří v dobré restauraci je velmi dobrým pomocníkem. Ráda cestuji do zahraničí a pohybuji se ve společnosti, kde setkání končí velmi často v restauracích.Tento eBook mi dal spousty skvělých rad! Dozvěděla jsem se, jak na humra, který byl pro mne vždy velkým oříškem . Po přečtení tohoto eBooku mi již nemůže překvapit žádný příbor, s kterým bych si nevěděla rady. Vzpomněla jsem si na Pretty Women, jak se učila stolovat. Po přečtení můžete vyrazit směle do světových restaurací a nic Vás nemůže zaskočit.

Gabriela Gebertováwww.gabrielagebertova.cz

Komplexního průvodce večeří v dobré restauraci můžu vřele doporučit! A jelikož jsem z oboru, vím o čem mluvím! Seznámíte se např. se základy etikety, už se nebudete v budoucnu muset strachovat, který to příbor vlastně že použít a jak se správně usadit v dané restauraci a užít si váš gastronomický zážitek bez zbytečných trapasů. Průvodce je navíc moc hezky graficky zpracovaný a příjemně se čte.

Michaela Šticováwww.michaelasticova.cz

Děkuji Klárce za plnohodnotný ebook plný rad a návodů, jak se vyhnout nějakému faux pas při návštěvě restaurace nebo společenské akce. Díky přečtení ebooku už vím, že nedopadnu jako Julia Roberts ve slavném filmu. Po přečtení se už nemusím obávat, že si s některými záludnostmi v restauraci nebudu vědět rady. Doporučuji ke stažení a uložení pro "strýčka náhodu."

Hana Adamcováwww.hanaadamcova.cz

Budu moc ráda za Tvoje postřehy, názory, Tvoje osobní zkušenosti. Tvůj příběh♥

klara@klaraubryova.cz

Lady Etiquette

 

 

 

 

Klára Ubrýová

Leoše Janáčka 290, 280 02 Kolín II

IČO:71604634, DIČ: CZ7758200835

tel.:739531173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku Městského úřadu Kolín od 19.12.2002.